AM 80 (break)
301
302 met een IC-trein richting Lier
307
311 in de nieuwe livrei
312
314 te Schellebelle
315 te Deurne
316
317
322
323
325 rijdt door Hennuyères naar Quiévrain
329 richting Gent
329 met een IC-trein Liège-Guillemins - Quiévrain te Hennuyères
333
334
336
340
340 richting Gent St-Pieters
342
345
345 te Sint-Niklaas staat klaar om te vertrekken met de IR trein naar Leuven
348
351 komt aan in Merelbeke
354
355
357
361
362, 339, 310 en 417 te Kinkempois
362
365
366
366
368
370
371 met een IC-trein naar Tongeren
372
374
374 pendelt op een stakingsdag tussen Gent St-Pieters en Denderleeuw
375
376 met een IC trein naar Tongeren
377 met een IC trein naar Tongeren
380 met een IC-trein naar Leuven
383
Neus van de 383
384
386
387 rijdt naar Antwerpen-Noord om een personeelstrein te rijden
387 rijdt door de bocht van Ekeren met een personeelstrein vanuit Antwerpen-Noord naar Antwerpen-Berchem
388
390
391
393
400
400
402
402
404 te Hennuyères
408
408 met een IR trein Mechelen-Kortrijk
410 rijdt door Hennuyères met een IC-trein Liège-Guillemins - Quiévrain
411
413
414
415
417
418
420
421
421
422
423
424
424 te Schellebelle
425 met achteraan de 424 IC poperinge - st-niklaas
425 naar Gent st-pieters
425 naar denderleeuw
425
428 te Schellebelle
428
429 komt met een IC-trein aan in Dendermonde
431
434
434
437
438
438
439
439
439 met L-trein richting Brugge
439 rijdt onder een dreigende lucht
440
440